Jumbo Transport Poland Sp. z o.o. w trosce o środowisko

ECODRIVING, Usługi transportowe, Transport Skandynawia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia

W swojej pracy firma Jumbo Transport Poland Sp. z o.o. przypisuje szczególne znaczenie ochronie środowiska. Poprzez niniejszą podstroną staramy się zachęcić nie tylko naszych klientów, ale również partnerów i konkurencję do większej świadomości znaczenia działań ludzi, które mogą przyczyniać się do zmiany środowiska.

Wierzymy, że przy odpowiednim zaangażowaniu możliwe jest wprowadzenie na rynek logistyczny/komercyjny na stałe takich rozwiązań jak paliwo ekologiczne, lepsze gospodarowanie zasobami energetycznymi, czy chociażby e-faktury, które używamy we współpracy z naszymi klientami.

ECODRIVING - transport z myślą o ośrowisku to m.in.:

  • wrzuć wyższy bieg najszybciej, jak to możliwe
  • nie obawiaj się niskich obrotów
  • zawsze przyśpieszaj dynamicznie
  • przewiduj sytuacje na drodze i jedź płynnie
  • tam gdzie możesz, hamuj silnikiem

Korzyści z ecodrivingu mogą być następujące: ograniczenie zużycia oleju napędowego nawet o 25%, co oznacza oszczędność na poziomie 3 litrów paliwa na 100 km. Nie wspominając o tym, że poprzez spokojną i oszczędną jazdę wszystkie części zużywają się w mniejszym stopniu.

 

Nasza oferta

Usługi transportowe
Szybkie przewozy w transporcie drogowym pomiędzy Polska a w/w krajami, organizowanie codziennych wysyłek ładunków cało-pojazdowych i częściowych, transport ładunków drobnicowych w szczególności do/z Danii – Szwecji – Norwegii - Finlandii - krajów Nadbałtyckich - Turcji - Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, przewozy towarów miedzy rożnymi krajami; w tym transport pomiędzy Skandynawią/Europą Zachodnia, Centralną i Wschodnią. Czytaj więcej...

Obsługa celna i magazynowa
Składowanie ładunków w magazynie celnym, odprawy celne, dystrybucja, zarządzanie logistyczne, transport „od drzwi do drzwi”, codzienna dystrybucja ładunków po Polsce, sprawdzone skandynawskie rozwiązania logistyczne, zindywidualizowane projekty transportowe i spedycyjne. Naszym celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej klienta poprzez właściwą realizację usług spedycyjnych i logistycznych o korzystnej relacji jakości do ceny. Czytaj więcej...

 

 

Język/Language: PL GB © Wszelkie prawa zastrzeżone
Stworzone z przez Strony365.pl