Transport morski

Transport morski, Usługi transportowe, Transport Skandynawia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia

Usługi transportu morskiego (fracht morski) są jednymi z najbardziej popularnych usług w handlu międzynarodowym z uwagi na ich dostępność oraz zasięg. I tutaj firma Jumbo Transport Poland Sp. z o.o. nie pozostaje w tyle oferując Państwu pełen zakres usług frachtu morskiego, w oparciu o definicje warunków dostawy Incoterms.

Nasza oferta obejmuje ładunki kontenerowe FCL, w eksporcie i imporcie, przez Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni (BCT), Gdańsk (DCT, GTK), Cargo Terminal w Szczecinie oraz inne popularne porty europejskie, serwis FCL w imporcie oraz eksporcie, wszystkie rodzaje ładunków, konwencjonalne oraz wielkogabarytowe, na warunkach zarówno liniowych jak i czarterowych. Przy pomocy współpracujących z nami ekspertów obsługujemy również ładunki niebezpieczne (DGR – dangerous goods regulation).

Nasze usługi są zawsze kompleksowe, toteż klienci mogą liczyć również na obsługę celną oraz magazynową, doradztwo oraz ubezpieczenie. Dzięki Jumbo Transport Poland Sp. z o.o. mogą być Państwo pewni, że usługi frachtu morskiego realizowane będę w sposób nowoczesny, profesjonalny oraz kompleksowy.

 

Nasza oferta

Usługi transportowe
Szybkie przewozy w transporcie drogowym pomiędzy Polska a w/w krajami, organizowanie codziennych wysyłek ładunków cało-pojazdowych i częściowych, transport ładunków drobnicowych w szczególności do/z Danii – Szwecji – Norwegii - Finlandii - krajów Nadbałtyckich - Turcji - Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, przewozy towarów miedzy rożnymi krajami; w tym transport pomiędzy Skandynawią/Europą Zachodnia, Centralną i Wschodnią. Czytaj więcej...

Obsługa celna i magazynowa
Składowanie ładunków w magazynie celnym, odprawy celne, dystrybucja, zarządzanie logistyczne, transport „od drzwi do drzwi”, codzienna dystrybucja ładunków po Polsce, sprawdzone skandynawskie rozwiązania logistyczne, zindywidualizowane projekty transportowe i spedycyjne. Naszym celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej klienta poprzez właściwą realizację usług spedycyjnych i logistycznych o korzystnej relacji jakości do ceny. Czytaj więcej...

 

 

Język/Language: PL GB © Wszelkie prawa zastrzeżone
Stworzone z przez Strony365.pl