Tracking

Tracking, Usługi transportowe, Transport Skandynawia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia

Bezpieczeństwo i terminowość usług transportowych jest łatwo weryfikowalna dzięki naszym zaawansowanym systemom trackingowym. Dzięki nim, w każdej chwili uzyskasz wartościową informację o tym, gdzie w danej chwili znajduje się Twój towar oraz jaki jest jego status.

Współpracujemy z licznymi dostawcami usług trackingowych, dzięki czemu nasi klienci nie tylko mogą korzystać z dobrodziejstwa tych rozwiązań, ale również możemy wybrać najlepszą dla nas metodę trackingową.

Zapraszamy do współpracy polskie firmy transportowe. W celu rozpoczęcia współpracy prosimy o kontakt oraz przesłanie specyfikacji swojej oferty na naszego maila.

 

Nasza oferta

Usługi transportowe
Szybkie przewozy w transporcie drogowym pomiędzy Polska a w/w krajami, organizowanie codziennych wysyłek ładunków cało-pojazdowych i częściowych, transport ładunków drobnicowych w szczególności do/z Danii – Szwecji – Norwegii - Finlandii - krajów Nadbałtyckich - Turcji - Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, przewozy towarów miedzy rożnymi krajami; w tym transport pomiędzy Skandynawią/Europą Zachodnia, Centralną i Wschodnią. Czytaj więcej...

Obsługa celna i magazynowa
Składowanie ładunków w magazynie celnym, odprawy celne, dystrybucja, zarządzanie logistyczne, transport „od drzwi do drzwi”, codzienna dystrybucja ładunków po Polsce, sprawdzone skandynawskie rozwiązania logistyczne, zindywidualizowane projekty transportowe i spedycyjne. Naszym celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej klienta poprzez właściwą realizację usług spedycyjnych i logistycznych o korzystnej relacji jakości do ceny. Czytaj więcej...

 

 

Język/Language: PL GB © Wszelkie prawa zastrzeżone
Stworzone z przez Strony365.pl