Transport drogowy

Transport drogowy, Usługi transportowe, Transport Skandynawia, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia

Fracht drogowy stanowi jedną z naszych głównych usług i cieszymy się, że każdy klient, który postanowi rozpocząć z nami współprace, może spotkać się z dostępnością oraz terminowością.

Usługi transportu drogowego, aby były realizowane szybko i skutecznie, wymagają od firm transportowych wyjątkowego profesjonalizmu. Standardy, jakie sobie narzucamy pozwalają nam z czystym sumieniem polecać nasze rozwiązania dla klientów z różnych branż.

Jesteśmy w stanie podjąć się obsługi przesyłek zarówno standardowych, jak i nie standardowych rozmiarów oraz o różnym przeznaczeniu. Niezależnie od tego, czy Twoja firma potrzebuje transportu surowców dowolnej branży, czy produktów gotowych, na pewno znajdziemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Nasza oferta

Usługi transportowe
Szybkie przewozy w transporcie drogowym pomiędzy Polska a w/w krajami, organizowanie codziennych wysyłek ładunków cało-pojazdowych i częściowych, transport ładunków drobnicowych w szczególności do/z Danii – Szwecji – Norwegii - Finlandii - krajów Nadbałtyckich - Turcji - Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, przewozy towarów miedzy rożnymi krajami; w tym transport pomiędzy Skandynawią/Europą Zachodnia, Centralną i Wschodnią. Czytaj więcej...

Obsługa celna i magazynowa
Składowanie ładunków w magazynie celnym, odprawy celne, dystrybucja, zarządzanie logistyczne, transport „od drzwi do drzwi”, codzienna dystrybucja ładunków po Polsce, sprawdzone skandynawskie rozwiązania logistyczne, zindywidualizowane projekty transportowe i spedycyjne. Naszym celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej klienta poprzez właściwą realizację usług spedycyjnych i logistycznych o korzystnej relacji jakości do ceny. Czytaj więcej...

 

 

Język/Language: PL GB © Wszelkie prawa zastrzeżone
Stworzone z przez Strony365.pl